OFERTA SZKOLENIOWA

Szkolenia krok po kroku

Specjalizujemy się w organizacji zamkniętych szkoleń dedykowanych dla pracowników i zespołów administracji publicznej i samorządów. Przykładamy wielką wagę do procesu przygotowania dedykowanego zamkniętego szkolenia, a sam proces wygląda następująco:

1

Badanie potrzeb zespołu

Podczas spotkania nasi specjaliści przeprowadzają szczegółowe badanie potrzeb zespołu, wykorzystując różnorodne metody i narzędzia. W ramach tego procesu skupiają się na identyfikacji kluczowych wyzwań, celów, preferencji i oczekiwań członków zespołu, aby móc dostosować rozwiązania i działania do ich konkretnych potrzeb.

2

Oferta i wycena szkolenia

Na podstawie zebranych informacji podczas pierwszego etapu oraz po ewentualnych późniejszych konsultacjach, w tym także telefonicznych, przygotowujemy dedykowaną ofertę szkolenia. Nasza oferta uwzględnia szczegółową agendę, odpowiednie miejsce oraz termin przeprowadzenia szkolenia, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie do potrzeb Klienta. Dążymy do stworzenia kompleksowego planu szkoleniowego, który skupia się na kluczowych obszarach i umiejętnościach wymaganych przez zespół, zapewniając jednocześnie optymalne warunki i efektywność procesu szkoleniowego.

3

Przygotowanie zespołu szkoleniowego

Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów z drugiego etapu, przystępujemy do przygotowania zespołu szkoleniowego. Proponujemy trenera, który będzie dedykowany do realizacji konkretnego projektu szkoleniowego dla Klienta. Po wyborze trenera, ten przeprowadza szczegółową analizę sytuacji w firmie Klienta, aby lepiej zrozumieć jej potrzeby i cele. Na tej podstawie trener dopracowuje program szkoleniowy, uwzględniając specyfikę klienta oraz dostosowuje metody szkoleniowe, aby maksymalnie efektywnie przekazać wiedzę i umiejętności. Działamy w pełnym partnerstwie z Klientem, aby zagwarantować, że program szkoleniowy będzie idealnie dopasowany do ich oczekiwań i przyczyni się do osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

4

Realizacja szkolenia

Realizacja szkolenia odbywa się w zależności od potrzeb i może mieć formę jednodniową lub kilkudniową. Szkolenia są prowadzone w siedzibie Klienta, korzystając z dedykowanych pomieszczeń lub w innych miejscach dostosowanych i odpowiednio dostosowanych do wymagań szkoleniowych. Dążymy do zapewnienia optymalnych warunków, które sprzyjają skutecznemu przekazaniu wiedzy i umiejętności, oraz tworzymy atmosferę sprzyjającą aktywnemu udziałowi uczestników. Dzięki takiemu podejściu zapewniamy, że szkolenie będzie dostarczać wartościowe doświadczenie, umożliwiające uczestnikom praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy w ich codziennej pracy.

Zależy nam na komforcie uczestników naszych szkoleń, dlatego jeśli jest możliwość, to korzystamy ze sprawdzonych obiektów szkoleniowych na terenie całego kraju i organizujemy szkolenia kilkudniowe w takich lokalizacjach jak w górach, nad jeziorem czy nad morzem.

ROZWIĄZANIA PROPONTIS

Nasza oferta aplikacji

Przedstawiamy naszą kompleksową ofertę aplikacji, obejmującą różnorodne rozwiązania, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, zapewniając wszechstronne narzędzia i funkcjonalności, mające na celu optymalizację procesów, usprawnienie zarządzania, zwiększenie produktywności oraz umożliwienie efektywnej komunikacji i współpracy w ramach organizacji.