Miejska Karta
20 marca 2024
RCP System Rejestracji Czasu Pracy
16 maja 2024

ROZWIĄZANIA PROPONTIS - APLIKACJA DLA BIZNESU

IC PROJECT

Witaj w świecie produktywności - wejdź na wyższy poziom zarządzania.

Poznaj możliwości IC Project

Narzędzie, które pomoże Twojej firmie wejść na najwyższy poziom organizacji.

IC Project to intuicyjny program do zarządzania projektami, w którym zorganizujesz pracę Twojego zespołu, zapanujesz nad procesami
firmowymi, a także zyskasz wgląd w pracę całej Twojej firmy. Jest to narzędzie kompleksowe i wysoko konfigurowalne, dzięki czemu znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz do lepszej organizacji pracy.

Zaprojektowany do zarządzania projektami.

Wszystkie projekty pod kontrolą.

Narzędzie, które zagwarantuje wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego zarządzania projektami. Zyskaj wgląd w procesy projektowe, bieżącą kontrolę nad pracą zespołu, a także nieprzerwaną pracę z harmonogramami prac projektowych.

Skuteczność pracy zespołowej

Zarządzanie projektami to praca zespołowa, a narzędzie technologiczne to nowe możliwości współpracy wszystkich członków zespołu projektowego. Postaw na nową technologię i twórz pełną historię komunikacyjną z Twojej pracy projektowej.

Technologiczna organizacja pracy.

Zorganizuj swoją pracę w sposób technologiczny. Z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanego systemu IC Project zawsze wiesz, co, jak i na kiedy musisz zrobić. Postaw na najlepszą możliwą organizację pracy.

Wykorzystaj pamięć systemową

Przy dużym natłoku obowiązków Twoja pamięć jest zawodna. Nie jesteś w stanie pamiętać każdego najdrobniejszego zadania. IC Project to narzędzie, które wskaże wszystko to, co masz do zrobienia, a trójstronny system powiadomień przypomni o najmniejszym szczególe.

Poznaj opinie osób zarządzających na temat pracy w środowisku IC Project.

Wejdź na najwyższy poziom produktywności w Twojej firmie.

 • Zarządzaj skutecznie zadaniami.
  IC Project to narzędzie, które gwarantuje skuteczne zarządzanie zadaniami. Dodaj zadania, wyznacz terminy, określ warunki realizacji i kontroluj cały proces wizualnie.
 • Współpracuj zespołowo na platformie.
  IC Project to platforma zespołowa dla całej Twojej firmy. Każdy z pracowników ma własne konto, ale obowiązki łączy we wspólnym środowisku zespołowym. Jedno miejsce, wszystkie informacje.
 • Komunikuj się z wykorzystaniem IC Project.
  Komunikuj się za pomocą wbudowanego komunikatora w ICP. Rozmawiaj o zadaniach, projektach lub indywidualnie. Zostaw komentarz na zadaniu i twórz pełną historię komunikacyjną na wspólnej platformie.
 • Wykorzystaj trójstronny system powiadomień.
  Technologia to wielka przewaga w Twojej codziennej pracy. Skorzystaj z dedykowanego trójstronnego systemu powiadomień i miej nad wszystkim kontrolę. Nowe zadanie? Powiadomienie. Termin? Informacja.

Zarządzaj zadaniami... jak tylko chcesz.

Narzędzie, które pomoże Twojej firmie wejść na najwyższy poziom organizacji.

Praca zadaniowa na tablicach Kanban.

Tablice Kanban to najpopularniejsza metodologia pracy zadaniowej na świecie. Swoją popularność zawdzięcza ogromnej wizualizacji procesów za pomocą statusów.

Standardowe statusy to: do zrobienia, w trakcie i zakończone, które od razu wskazują zadania zdefiniowane do wykonania, nad którymi trwa praca, a które zostały zakończone.

Zadania w popularnym widoku listy.

Lista zadań to kolejna z popularnych metodologii zadaniowych. Wszystkie zadania pokazane są od góry do dołu, a dodatkowa możliwość ich wyszukiwania i sortowania pozwala niezwykle skutecznie zarządzać pracą zadaniową.

Każde zadanie na liście oferuje wiele kluczowych informacji, jak: status, priorytet, termin, projekt czy osoby realizujące.

Zarządzaj realną czasochłonnością Twoich projektów.

IC Project to narzędzie, które łączy Twoje projekty oraz zadania z funkcjonalnościami do mierzenia czasu pracy. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych programów. Wszystko masz dostępne w IC Project - prosto i skutecznie.

Raportujesz i mierzysz, jak tylko chcesz.

Przy dużym natłoku obowiązków Twoja pamięć jest zawodna. Nie jesteś w stanie pamiętać każdego najdrobniejszego zadania. IC Project to narzędzie, które wskaże wszystko to, co masz do zrobienia, a trójstronny system powiadomień przypomni o najmniejszym szczególe.

Zarządzaj czasem pracy oraz finansami na Twoich projektach.

IC Project to narzędzie, które oferuje pełen moduł finansowy na każdym projekcie.

Moduł finansowy w IC Project pozwala tworzyć prognozy finansowe dla każdego z etapów projektu, a następnie kontrolować wszelkie poniesione koszty względem realizacji prac projektowych.

Czas pracy automatycznie przeliczy się na Twoje koszty projektowe po stawkach.

Finanse, czas pracy i projekty to wspólny proces w IC Project. Zdefiniuj stawkę godzinową dla pracownika, a każdy jego zaraportowany czas pracy automatycznie przeliczy się na koszty i pokaże w finansach.

Intuicyjny i maksymalnie elastyczny.

Dodatkowe funkcje i moduły naszej aplikacji.

Postaw na IC Project z dedykowanym wsparciem.

IC Project to narzędzie, które łączy Twoje projekty oraz zadania z funkcjonalnościami do mierzenia czasu pracy. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych programów. Wszystko masz dostępne w IC Project - prosto i skutecznie.

A może dedykowany konsultant?

Jeśli zdecydujesz się na dodatkową usługę wdrożeniową w IC Project, Twoja firma będzie miała zagwarantowane wsparcie na zasadach Premium. To oznacza, że firmie zostanie oddelegowany dedykowany konsultant, który będzie wsparciem i pomocą przy każdym problemie.

Skorzystaj z wdrożenia IC Project.

Zagwarantuj sobie poprawność wdrożenia IC Project i postaw na nasze doświadczenie.

Przeprowadziliśmy setki wdrożeń IC Project do przeróżnych firm. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, które wypracowaliśmy przez lata ciężkiej pracy. W ramach wdrożenia przeszkolimy wszystkich pracowników, zaimplementujemy procesy i skonfigurujemy konto.

Wdrożenie to oszczędność czasu dla Ciebie i przekazanie naszego całego know-how.

COKKIE-INFO
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Polityka Prywatności